Menu
Kvindesenior 23. august kl. 22:36
Kom og støt Kvindesenior, når de onsdag den 24. august kl. 18.45 Kampen spilles på Elverroad.
Klubnyt
Billeder fra årets afslutningsfest fredag den 17. juni 2016.
Klubnyt
Træningstider for efteråret 2016 ligger nu klar på hjemmesiden
Klubnyt
Støvleaften mandag d. 1. august og mandag d. 8. august
Klubnyt
Trækningsliste i forbindelse med vores Sankt Hans lotteri 2016
Klubbens kommende kampe
September 2016
1.
torsdag
18.00
Bella1973
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Mørkhøj Skole
Karlslunde-Solrød
Mørkhøj Skole
3.
lørdag
10.00
Brede IF
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 3/9 • Pulje 1, 2 baner
Mørkhøj Skole
FC Bella
Mørkhøj Skole
3.
lørdag
10.50
FC Bella
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 3/9 • Pulje 1, 2 baner
Mørkhøj Skole
Solrød FC
Mørkhøj Skole
3.
lørdag
11.15
FK Sydsjælland 05
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 3/9 • Pulje 1, 2 baner
Mørkhøj Skole
FC Bella
Mørkhøj Skole
3.
lørdag
12.00
Bella1973
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 • Pulje 1
Mørkhøj Skole
BSF
Mørkhøj Skole
3.
lørdag
12.05
Greve Fodbold
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 3/9 • Pulje 1, 2 baner
Mørkhøj Skole
FC Bella
Mørkhøj Skole
5.
mandag
18.30
Hillerød GI Damer 2010
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (03) • Pulje 1
Hillerød Stadion
Bella1973
Hillerød Stadion
10.
lørdag
10.00
Bella1973
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (03) • Pulje 1
Mørkhøj Skole
Brøndbyernes IF
Mørkhøj Skole
10.
lørdag
10.00
FC Bella
Kvinder
U8
U8 pige 3-mands (09) - 10. september (prøve) • Pulje 1
Birkerød Stadion
AIK 65 Strøby Fodbold
Birkerød Stadion
10.
lørdag
10.54
Slangerup & Omegn IF
Kvinder
U8
U8 pige 3-mands (09) - 10. september (prøve) • Pulje 1
Birkerød Stadion
FC Bella
Birkerød Stadion
10.
lørdag
11.12
Birkerød IF "Skjold"
Kvinder
U8
U8 pige 3-mands (09) - 10. september (prøve) • Pulje 1
Birkerød Stadion
FC Bella
Birkerød Stadion
10.
lørdag
11.48
AIK 65 Strøby Fodbold
Kvinder
U8
U8 pige 3-mands (09) - 10. september (prøve) • Pulje 1
Birkerød Stadion
FC Bella
Birkerød Stadion
11.
søndag
10.30
Solrød FC
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 • Pulje 1
Solrød Idrætscenter
Bella1973
Solrød Idrætscenter
12.
mandag
18.30
Tuse IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Tusehallen
Bella1973
Tusehallen
15.
torsdag
18.00
Bella1973
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Mørkhøj Skole
Brøndbyernes IF
Mørkhøj Skole
17.
lørdag
10.30
Bella1973
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (03) • Pulje 1
Mørkhøj Skole
Svogerslev BK
Mørkhøj Skole
17.
lørdag
12.00
Bella1973
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 • Pulje 1
Mørkhøj Skole
Melby-Liseleje IF
Mørkhøj Skole
24.
lørdag
10.00
Brede IF
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 24/9 • Pulje 2, 2 baner
Allerød Idrætspark
FC Bella
Allerød Idrætspark
24.
lørdag
10.36
FC Bella
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 24/9 • Pulje 2, 2 baner
Allerød Idrætspark
Frederikssund FB
Allerød Idrætspark
24.
lørdag
11.00
Nykøbing IF
Kvinder
U12
U12 Piger 3 begynder 8-mands (05) • Pulje 2
Kongeengen
Bella1973
Kongeengen
24.
lørdag
11.12
FC Bella
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 24/9 • Pulje 2, 2 baner
Allerød Idrætspark
Allerød Fodbold Klub
Allerød Idrætspark
24.
lørdag
11.30
FC Bella
Kvinder
U10
U10 pige 5-mands (07) beg. - Efterårsserie 24/9 • Pulje 2, 2 baner
Allerød Idrætspark
IF Skjold Birkerød
Allerød Idrætspark
25.
søndag
11.30
IF Skjold Birkerød
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 • Pulje 1
Birkerød Stadion
Bella1973
Birkerød Stadion
28.
onsdag
17.30
Bella1973
Kvinder
U14
U14 Piger 2 (03) • Pulje 1
Elverroad
Orient GI
Elverroad